Profhilo

Profhilo® je čistá hyaluronová kyselina určená ke zlepšení vlastností kůže, např. elasticity. Nejedná se o filler zvětšující objem kůže a podkoží, nejedná se ani o mezoterapii. Nejlépe by se dal nazvat jako SuperSkinBooster, který výborně zvyšuje hydrataci a spouští produkci kolagenu a elastinu a tím zlepšuje kvalitu kůže, tento efekt lze nazvat bioremodelace. Při tomto procesu (kdy tvorbou kolagenu a elastinu dochází k omlazení kůže) se díky zlepšení mechanických vlastností úspěšně odstraňují již vzniklé vrásky a působí rovněž jako prevence vzniku vrásek nových. Dochází tedy k regeneraci kůže, doplňuje se stárnutím způsobená ztrátu elasticity a objemu kůže i podkoží a tím se řeší příčina vrásek. Na rozdíl od mechanicky působících fillerů, které již vzniklé vrásky pouze vyplňují. Velmi vysoká dávka 64mg HA v jednom 2ml balení Profhilo® (množství vhodné pro ošetření jedné krajiny) zajistí významnou hydrataci a vypnutí, tzv. Hydrolift.

Typická místa pro aplikaci

Obličej: 5 vpichů na každé straně, čelo 10 vpichů, krk 10 vpichů, hřbety rukou dle potřeby

Méně typická místa: dekolt, vnitřní paže, oblast kolen.

Doba potřebná pro ošetření

30 minut, včetně konzultace a informovaného souhlasu.

Anestezie

Vysoká viskozita gelu umožnuje použití velmi tenké 29G jehly a společně s malým počtem vpichů zajišťují, že není potřeba žádná anestezie.

Kontraindikace

Těhotenství a kojení, dříve zjištěná hypersenzitivita na přípravky s HA.

Rekonvalescence

Velmi krátká, otoky a svědění v místě aplikace, ojediněle drobný hematom, lze velmi časně krýt sterilním make-upem od stejného výrobce. Možnost aplikace i v letních měsících.

Výsledky

Doplnění objemu vede k řešení počínajícího poklesu obličeje. Dochází k vyhlazení vrásek i obličejových linií.

Intervaly aplikace

První a druhá aplikace s měsíčním odstupem, následné pak již v intervalu 6-12 měsíců.

Pro koho je Profhilo vhodný

Pro pacienty s počínajícími známkami stárnutí obličeje, počínající vrásky a pokles. Individuálně od 25let. U mužů spíše vyššího věku lze s úspěchem použít k zmenšení vrásek čela zevně od očí, kdy by jejich úplné odstranění s použitím botulotoxinu působilo nepřirozeně.

Bezpečnost použití

Jedná se o preparát obsahující HA, tedy látku, která se v těle běžně vyskytuje, aplikace je v bezpečných lokalitách, mimo významné nervy a cévy, těsně na hranici kůže a podkoží.

Preparát je na trhu několik let, v roce 2016 získal ocenění Estetic Awards 2016.

Nebo nám zanechte svůj kontakt, obratem se s Vámi spojíme.

Stisknutím tlačítka ODESLAT potvrzujete, že jste se seznámili s Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie. Více zde >